Wall of Friends

Alle der køber folkeaktier vil have mulighed for at blive nævnt på her på hjemmesiden.
Dette krydses af i “Bestilling” med “ja” eller “nej” (obligatorisk valg).
Sølv- og guldaktiernes købere vil have mulighed for at komme til at hænge et skilt med deres navne op på “Wall Of Friends” i Aagaard’s Ølleri
.

Guld


  1. Jan Steffensen, Hurup
  2. Tømmergaarden A/S, Hurup
  3. Familien Bak, Vesløs
  4. Ane Højen, Hurup
  5. Kibsgaard v. Kristian Kibsgaard, Bedsted
  6. Vestkystens VVS, Bedsted
  7. Knud Larsen, Hurup
  8. Nordvest Foder A/S, Vestervig
  9. Tømrermester Bjarne Breinholt ApS, Hurup
  10. Billardklubben af 1990, Hurup

Sølv


  1. Mikkel Kolding, Sorø
  2. John Jensen, Hurup
  3. Jørn Mølgaard, Hurup
  4. Birgit Kolding, Heltborg
  5. Jimmy Christensen, Hurup
  6. Team Q, Hurup
  7. Bo Christensen, Hurup
  8. Finn Christensen, Vestervig
  9. Anders Sørensen, Hurup
  10. Frans Jensen, Ydby
  11. Søren Løystrup, Agger
  12. De Ædle Herre, Hurup
  13. Poul Erik Mark, Ydby
  14. Henrik og Emilie Kirk, Hurup
  15. Grønkjærs Maskinværksted, Hurup
  16. Jens Blom, København Ø
  17. Erik Venø Jensen, Vilsund
  18. Købstædernes Forsikring
  19. Jeppe Odde, Hurup
  20. Jimmi Christensen, Snedsted
  21. Bodil Weisbjerg, Struer
  22. Limbo både, Krik
  23. Henrik Jensen, Agger
  24. Finn Hansen, Hurup
  25. Bakgaarden, Sønderhå
  26. Elmelund og Thy Naturkraft, Thisted
  27. Allan Fomsgaard, Hurup
  28. Kristian Smedegaard, Hørdum
  29. Mette Riis-Petersen, Slagelse
  30. Arne Bækgaard, Thisted
  31. Fam. Haun Østergaard, Gettrup

Bronze


  1. Trine Nielsen, Hurup
  2. Henrik Frostholm, Hurup
  3. Jens Nystrup Hammer, Thisted
  4. Jens Olesen, Hørdum
  5. Ricko Bjerregaard, Hurup
  6. Steffan Pedersen, Thisted
  7. Inge-Lis Bertelsen, Vestervig
  8. Jens Christian Larsen, Snedsted
  9. Anette Kirk, Hurup
  10. Benny Kirk, Hurup
  11. Johnny Jørgensen, Hvidovre
  12. Anne Ploug Jørgensen, Hvidovre
  13. Klaus Frostholm, Hurup
  14. Hanne Pedersen, Hurup
  15. Jonna Haaning, Brønderslev
  16. Vagn Haaning, Brønderslev
  17. Peter Iversen, Vestervig
  18. Danny Mastrup, Herning
  19. Freddy Larsen, Hurup
  20. Ole Lynggaard, Egå
  21. Kristian Søndergaard Pallesen, Thisted
  22. Allan Moldrup, Hurup
  23. Emma Søndergaard Pallesen, Thisted
  24. Torben Skovgård Nielsen, Thisted
  25. Fru Jørgensen, Villerslev
  26. Henrik Johansen, Hørdum
  27. Ivan Andersen, Bedsted
  28. Tommy Junker, Hammel
  29. Per Bjerregaard, Hurup
  30. Karsten Frostholm, Hurup
  31. Morten Lillelund Bertelsen, Hurup
  32. Allan Hedegaard, Thisted
  33. Jan Henriksen, Bedsted
  34. Michael Bang Larsen, Hurup
  35. Heine Hilligsø, Hurup
  36. Knud Dahlgaard, Vestervig
  37. Tonny Skjernø, Hurup
  38. Niki Andersen, Hurup
  39. Thomas Kibsgaard, Thisted
  40. Peter Johansen, Hurup
  41. Rasmus Christensen, Hurup
  42. Jan Palm, Bedsted
  43. Erik Pedersen, Thisted
  44. Aron Simonsen, Thisted
  45. Kirsten Andersen, Hurup
  46. Dorthe Kirk, Hurup
  47. Rasmus Henriksen, Bedsted
  48. Ketty Sørensen, Vestervig
  49. Ruslan, Snedsted
  50. Anzhela, Snedsted
  51. Peter Lund Thomsen, Bedsted
  52. Niels Larsen, Thisted
  53. Per Kristensen, Snedsted
  54. Niels Laursen, Hurup
  55. Mads Olesen, Arnum
  56. Lars Vestergaard, Hurup
  57. Søren Pedersen, Hurup
  58. Knud Ramm-Mikkelsen, Harrislee
  59. Martin Gade, Hurup
  60. Aase Mortensen, Hurup
  61. Christel Nielsen, Grindsted
  62. Per Ringgaard, Boddum
  63. Lajla Pedersen, Vestervig
  64. Jørgen Søndergaard, Thisted
  65. Steen Skriver, Hurup
  66. Jacob Bertelsen, Lystrup
  67. Mona Christensen, Hurup
  68. John Hvass, Bedsted
  69. Hans Aagaard Poulsen, Bedsted
  70. Alex krabbe Brønager, Hurup
  71. Tjano Malykke, Hurup
  72. Malene Dige, Hurup
  73. Ret & Råd, Hurup
  74. Thomas Fisker Jensen, Hurup
  75. Marie Madsen, Vestervig
  76. Charlotte Rabs:, Ikast
  77. Johnny Guldbrandtsen, Ikast
  78. Jakob Holm Pedersen, Thisted
  79. Henrik Bech Jørgensen, Frederiksberg
  80. Peter Hyldahl, København V